Будь ласка, уважно ознайомтесь

§ 1. Сервіс публікації протоколів про підрахунок голосів виборців E-VYBORY.ORG (далі - Сервіс) створений Громадською організацією «Електронна демократія» з метою проведення чесного, відкритого та підконтрольного громадськості підрахунку голосів на місцевих виборах 25.10.2015 року.

§ 2. В основі правил роботи сервісу лежить Меморандум про відкритий підрахунок голосів, який є невідємною частиною цих умов.

§ 3. Всі матеріали, що опубліковані на сайті, є відкритими і доступними для всіх без обмежень. При публікації матеріалів автор відмовляється від авторських та інших прав на матеріали і передає їх у суспільне надбання. Відповідальність за достовірність інформації несе автор публікаці.

§ 4. Перед публікацією матеріалів користувач сайту має підтвердити свою особу за допомогою електронного цифрового підпису або за допомогою сервісу BankID (bankid.org.ua). Дані про походження матеріалів та автора публікації публікується разом з ними.

§ 5. Доступ до повних персональних і контактних данних авторів публікацій можливий лише за умови підтвердження особи того, хто запитує ці данні, за допомогою електронного цифрового підпису або за допомогою сервісу BankID.

§ 6. Публікуючи матеріали та/або іншим чином використовувати сайт ви погоджуєтесь з цими Умовами і надаєте свою згоду на збереження та обробку ваших персональних данних протягом одного року відповідно до цих Умов та вимог Закону України «Про захист персональних даних».